[wp-story]

Vip

E lindur për të provokuar me trupin bombastik

E lindur për të provokuar me trupin bombastik
11:02 | 04 Maj 2021

Lepurushja e Playboy dhe modelja në ngritje Ana Sherry, është një nga vajzat më të njohura në rrjetin social Instagram që ka më shumë se 12 milion fansa.

Me fotot e saj provokuese, trupin brutalisht seksi dhe vithet bombastike, ajo u merr frymën meshkujve në mbarë botën. Ana është 34 vjeçe, ka lindur në Kaliforni dhe ajo nuk priste të fitonte një popullaritet të tillë në rrjetet sociale.

Vetë ajo e ka pranuar se qysh si adoleshente, ajo ka pasur forma joshëse të trupit dhe gjithmonë e ka pëlqyer që t’i provokojë meshkujt me veshjet e saj seksi.

Dhe popullariteti i saj është bërë global kur ka pozuar për revistën ‘Playboy’, dhe është bërë njëra prej lepurushave të kësaj reviste.

Ajo ka realizuar një varg paraqitjesh në ballinat e revistave të ndryshme, kryesisht në ato për meshkuj. Sidoqoftë, për keqardhjen e madhe të shumë adhuruesve, Ana është në martesë të lumtur me aktorin Ben Moreland./FrontOnline/

Petrol Company në muajin e shenjtë të Ramazanit, dhuron pako ushqimore per familjet nevojtare në qytetin e Vitisë

Të tjera