Lajme

E konfirmon Gashi: Edhe Nasim Haradinaj po dërgohet në Hagë

E konfirmon Gashi: Edhe Nasim Haradinaj po dërgohet në Hagë
19:29 | 25 Shtator 2020

Avokati, Tomë Gashi para mediave konfirmoi se përveç kryetarit të OVL-UCCK-së, edhe nënkryetari Nasim Haradinaj është arrestuar dhe tani është duke u darkuar në Hagë.
Haradinaj është arrestuar duke shkuar në një emision televiziv./Front Online

Cilësi, gatim dhe shpërblim

Të tjera