×
 • Sport
 • Sport

  E ka përjetësuar në trup Komandant Katanën! Daku fton në stadium gruan e Agim Ramadanit për ndeshjen Shqipëri-Çeki

  FrontOnline
  19 Shtator 2023

  “Kam pyetur mësuesen e fillores të Mirlind Dakut. Kur ishte i vogël, ai shkonte në shkollë vetëm me tuta sportive të ngjyrave kuqezi, është si Agimi”. Kështu u shpreh gruaja e Agim Ramadanit, Komandant Katanës, Shukrija, e cila ishte e ftuar në emisionin “Shqipëria Live”.

  Mirlind Daku mori të gjithë vëmendjen e mediave pasi hoqi fanellën në golin e dytë kundër Polonisë dhe në trupin e tij u pa tatuazhi kushtuar Agim Ramadanit.

  Mirlindi është kujdesur dhe ka ftuar në “Air Albania” gruan e Agim Ramadanit, që do ta ndjek nga afër ndeshjen mes Shqipërisë dhe Çekisë.

  Intervistën e plotë mund ta ndiqni duke klikuar në këtë LINK.

  Nga 10 janari fillojnë reduktimet, këto vende do të mbesin pa rrymë deri në 7 orë
  Nga Rubrika
  Sport04 Tetor 2023
  Manchester City ka dalë fitues në momentet e fundi nga përballja me Leipzig në "Red Bull Arena", Newcastle i ka dhënë një...
  Sport04 Tetor 2023
  Trepça ka fituar ndaj Tindastollit në kualifikimet për FIBA Europe Cup. Mitrovicasit fituan me rezultat 69:77. Mikaile Tmusic me 22 pikë dhe...
  Sport04 Tetor 2023
  Zyrtari i VAR-it, Darren England, nuk do të ndajë drejtësinë në asnjë ndeshje të Liverpoolit për pjesën tjetër të sezonit pas përfshirjes...
  Të tjera
  Lajme04 Tetor 2023
  Ministrja e Jashtme gjermane Annalena Baerbock nesër do të vizitojë Shqipërinë ku do të takohet edhe me ministrat e jashtëm të Kosovës...
  Lajme04 Tetor 2023
  Policia dhe Dogana e Kosovës kanë parandaluar kontrabandimin me mallra. Në rrugën malore të fshatit Malinë të Maqedonisë së Veriut që lidhet...
  Sport04 Tetor 2023
  Trepça ka fituar ndaj Tindastollit në kualifikimet për FIBA Europe Cup. Mitrovicasit fituan me rezultat 69:77. Mikaile Tmusic me 22 pikë dhe...
  Bota/Rajoni04 Tetor 2023
  Presidenti ukrainas, Volodymyr Zelensky deklaroi se Ukraina do të bëjë gjithçka për të ruajtur mbështetjen e Shteteve të Bashkuara dhe Evropës në...
  Vip04 Tetor 2023
  Aktorja Julia Ormond e ka paditur producentin Harvey Weinstein për sulm seksual. Në padinë e ngritur të mërkurën dhe të siguruar nga...
  Bota/Rajoni04 Tetor 2023
  Senati amerikan ka miratuar emërimin e James O’Brien si Ndihmës-Sekretar i Shtetit për Çështje Evropiane dhe Euroaziatike. O’Brien ka fituar besimin e 67...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.