[wp-story]

Bota/Rajoni

E dhimbshme: Përplaset nga vetura, humb jetën 23-vjeçari

E dhimbshme: Përplaset nga vetura, humb jetën 23-vjeçari
10:58 | 17 Dhjetor 2019

Një 23-vjeçar humbi jetën në një aksident rrugor gjatë paradites së sotme.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Larushk të Fushë Krujës, ndërsa viktima është identifikuar si Asllan Milla.

Ky i fundit ka qenë këmbësor kur është përplasur për vdekje nga një automjet, raporton oranews.

Policia ka shoqëruar drejtuesin e mjetit dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave dhe shkaqeve të aksidentit që i mori jetën të riut./Front Online/

Petrol Company në muajin e shenjtë të Ramazanit, dhuron pako ushqimore per familjet nevojtare në qytetin e Vitisë

Të tjera