[wp-story]

Kronika

E dënoi, gjilanasi e bën policin për spital

E dënoi, gjilanasi e bën policin për spital
11:08 | 23 Janar 2021

Një burrë nga Gjilani, është arrestuar nga Policia, meqenëse ka sulmuar një zyrtar policor.

Përmes raportit 24 orësh, Policia ka bërë me dije se ai e ka sulmuar policin pas shqiptimit të një gjobe në trafik.

“Rr.Zija Shemsiu, Gjilan 22.01.2021, 18:30. Është arrestuari dyshuari mashkull kosovar pasi qe i njëjti pas shqiptimit të një gjobe në trafik ka sulmuar fizikisht zyrtarin policor i cili si pasojë e sulmit ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim te prokurorit pas intervistimit i dyshuari dërgohet në mbajtje”, thuhet në raport.

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera