[wp-story]

Vip/Kultura

E dashura e Ledrit më në fund ‘thyen akullin’, zbulon barkun në bikini

E dashura e Ledrit më në fund ‘thyen akullin’, zbulon barkun në bikini
23:05 | 29 Qershor 2020

Sara Hoxha është e dashura e reperit të njohur, Ledri Vulës.

Edhe pse deri sonte nuk e patën pranuar lidhjen publikisht, videot e publikuara e kanë dëshmuar atë, shkruan ORAinfo.

Sara është një femër tejet atraktive, e kjo mund të shihet në ҫdo fotografi të saj.

Ditëve të fundit po përflitet se ajo dhe Ledri do të bëhen prindër.

Në foton e fundit, Sara është shfaqur me bikini dhe vërehet barku i saj i sheshët./ORAinfo/

“Petrol Company” ul çmimet për 15 %. Ja sa kushton një litër naftë

Të tjera