[wp-story]

Lajme

E dashura e Feros përfshihet në sherrin me reperin Samm

E dashura e Feros përfshihet në sherrin me reperin Samm
21:06 | 02 Gusht 2019

E dashura e Feros, Arbenita Ismajli e ka quajtur kopil reperin S4mm.

Fero mbrëmë kishte mbajtur koncert në qytetin e Tetovës aty ku lindi dhe u rrit artisti S4mm.

Arbenita në videon e publikur nga Fero, ka komentuar; ku o kopili?.

Të njohur për rivalitetin mes reperit Fero dhe S4mm fansat ishin shumë kurioz se çfarë do të pasoj nga ky koncert.

Fero përmes një video, të cilën vetë reperi e ka publikuar në rrjete sociale ka incizuar banesën e reperit duke bërë pyetje se kujt i përket ndërtesa dhe duke thënë se ky vend është ‘Fero gang gang’.

Petrol Company në muajin e shenjtë të Ramazanit, dhuron pako ushqimore per familjet nevojtare në qytetin e Vitisë

Të tjera