Gjuha:
×
 • Vip
 • Vip

  E bija e kujton Cimen me fjalë prekëse në dy vjetorin e vdekjes

  FrontOnline
  26 Mars 2023

  Janë për dy vite që nga ikja nga kjo botë e humoristit të njohur, Rasim Thaçi-Cima.

  Cima, u mund nga COVID 19-të, duke i lënë me buzëqeshje të ngrirë familjen, miqtë, koleget e publikun e gjerë.

  Sot, janë bërë dy vite nga ikja fizike e humoristit që e bëri publikun të qeshë për vite me radhë.

  Në këtë ditë, babain e saj e ka përkujtuar me fjala zemreje, Adelina.

  Getinjo kërkon të largohet nga shtëpia e Big Brother VIP Kosova
  Nga Rubrika
  Vip03 Qershor 2023
  Duket se raporti mes Kejvina Kthellës dhe Luiz Ejllit është krisur. Edhe pse nuk u ndanë mirë nga “Big Brother VIP” pas...
  Vip03 Qershor 2023
  Reperi i njohur i estradës shqiptare, Ledri Vula, pak ditë më parë ka promovuar albumin e ri “1 Goat për ty”. Ai...
  Vip02 Qershor 2023
  Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, është mjaft aktive dhe ndan me ndjekësit në rrjete sociale postime të ndryshme. Ajo ditë më...
  Të tjera
  Lajme03 Qershor 2023
  Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti gjatë ditës së sotme do të zhvillojë disa aktivitete. Në ora 10:40, Kurti do të jetë në...
  Lajme02 Qershor 2023
  Ish-ambasadori i Holandës në Kosovë, Robert Bosch, situatën në veri të Kosovës në javën e shkuar e vlerësoi si serioze dhe, sipas...
  Lajme02 Qershor 2023
  Nënkryetarja e PDK-së, Vlora Çitaku e ka vlerësuar aventureske qasjen politike të kryeministrit të Kosovës Albin Kurti gjatë muajve të fundit. Kërkesat...
  Lajme02 Qershor 2023
  Numri i nxënësve në shkollat fillore dhe të mesme në nivel vendi ka shkuar duke rënë vazhdimisht. Krahasuar me vitin shkollor 2008/2009,...
  Lajme02 Qershor 2023
  Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka thënë se ende nuk është vendosur nëse serbët do të marrin pjesë në zgjedhjet e parakohshme...
  Bota/Rajoni02 Qershor 2023
  Ka shkuar në 17 numri i të plagosurve në Itali si pasojë e shpërthimit të zjarrit në një ndërtesë. Si pasojë e...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.