[wp-story]

Kronika

E bëri ish të dashurin për spital duke e rrahur, arrestohet vajza nga Lipjani

E bëri ish të dashurin për spital duke e rrahur, arrestohet vajza nga Lipjani
09:10 | 15 Janar 2020

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar në Lipjan një të dyshuar pasi që e njëjta pas një mosmarrëveshje e ka kanosur ish të dashurin e saj.

E njëjta është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

“Është arrestuar e dyshuara femër K/Shqiptare pasi që e njëjta pas një mosmarrëveshje ka kanosur ish të dashurin e saj. E njëjta është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, ka bërë të ditur policia./Front Online/

Super zbritje në “Petrol Company”

Të tjera