[wp-story]

Lajme

Dyshohet se xhandarmëria serbe sërish u fut brenda territorit të Kosovës

Dyshohet se xhandarmëria serbe sërish u fut brenda territorit të Kosovës
15:05 | 26 Shtator 2020

Dyshohet se të premten (25.09.2020) pasdite, pjesëtarë të xhandarmërisë serbe janë futur sërish brenda territorit të Kosovës.

Sipas faqes “Svirca” në Facebook, kësaj radhe ata janë xhiruar dhe fotografuar derisa ishin rreth 500 metra nga kufiri në Svircë – Kapi.

 

Përsëri xhandarmëria serbe futet brenda territorit të Kosovës.Rreth 500 metra nga kufiri në Svircë – Kapi.Qeveria në gjumë.Klan KosovaKTV – KohavisionInsajderiRTV21

Δημοσιεύτηκε από Svirca στις Σάββατο, 26 Σεπτεμβρίου 2020

“Graniti” hap showroom-in e dytë në Prishtinë (VIDEO)

Të tjera