[wp-story]

Lajme

Dyshohet për vetëvrasje në Prishtinë

Dyshohet për vetëvrasje në Prishtinë
10:09 | 31 Dhjetor 2020

Një person dyshohet se ka kryer aktin e vetëvrasjes në Prishtinë.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Garibaldi”, transmeton IndeksOnline.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe është duke u marrë me rastin.

 

 

Petrol Company në muajin e shenjtë të Ramazanit, dhuron pako ushqimore per familjet nevojtare në qytetin e Vitisë

Të tjera