[wp-story]

Lajme

Dyshimi për vetëvrasje në Prishtinë, Prokuroria jep detaje

Dyshimi për vetëvrasje në Prishtinë, Prokuroria jep detaje
11:07 | 31 Dhjetor 2020

Sot rreth orës 09:30 Policia e Kosovës ka marrë informatë për një vdekje të dyshimtë në Prishtinë në rrugën “Garibaldi”.

Lidhur me këtë rast për FrontOnline, kanë dhënë detaje edhe nga Prokuroria e Prishtinës.

Laureta Ulaj, zëdhënëse e Prokurorisë Themelore në Prishtinë, ka thënë për FrontOnline se aktualisht prokurori gjendet në vendin e ngjarjes.

“Lidhur me rastin për të cilin keni kërkuar informata, ju njoftojmë se prokurori kujdestar i Departamentit të Krimeve të Rënda, është njoftuar nga Policia e Kosovës për një vdekje të dyshimtë në Prishtinë. Prokurori i Shtetit ndodhet në vendin e ngjarjes dhe sipas autorizimeve të tij, janë duke u ndërmarrë të gjitha veprimet e nevojshme hetimore për sqarimin e rrethanave të rastit”, ka thënë ajo./FrontOnline/

Dyshohet për vetëvrasje në Prishtinë

Posted by Front Online on Thursday, December 31, 2020

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera