Kronika

Dy vushtrrias raportojnë dhunë psiqike nga kunata

Dy vushtrrias raportojnë dhunë psiqike nga kunata
11:22 | 06 Korrik 2020

Dy ankues kosovar nga Vushtrria kanë raportuar në Policinë e Kosovës dhunë psiqike nga kunata e tyre dhe dy fëmijët e saj.

Kjo bëhet e ditur në raportin 24 orësh të Policisë.

“Vushtrri 05.07.2020 – 18:00. Dy ankues kosovar, kanë raportuar se në vazhdimësi kanë dhunë psikike nga bashkëshortja e vëllait dhe dy fëmijët e saj të dyshuar. Me vendim të prokurorit pas intervistimit palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”.

Vetëm 60 euro kap ofertën Al Inclusive të “Sharr Travel” në Aqua Fafa

Të tjera