[wp-story]

Bota/Rajoni

Dy tërmete të forta e të njëpasnjëshme godasin Greqinë

Dy tërmete të forta e të njëpasnjëshme godasin Greqinë
23:59 | 12 Janar 2021

Një tërmet ka goditur Greqinë në orët e vona të natës.

Tërmeti ishte me shkallë Rihteri 5.20 dhe 4.29. Ndërsa ende nuk po raportohet për të lënduar.

Auto Mita me një mundësi të mirë për bizneset – për çdo veturë të re, SERVISI FALAS deri në 100…

Të tjera