Lajme

Dy të infektuarit e fundit me koronavirus janë nga Prishtina dhe një nga Malisheva

Dy të infektuarit e fundit me koronavirus janë nga Prishtina dhe një nga Malisheva
19:45 | 29 Mars 2020

Janë konfirmuar edhe tre raste të reja me koronavirus në Kosovë, dy prej tyre në Prishtinë dhe një në Malishevë.

“Rastet pozitive janë raste kontakti, dy prej të cilave me vendbanim në Prishtinë dhe një me vendbanim në fshatin Kijevë-Malishevë”, njofton IKSHPK.

Numri total i rasteve me COVID-19 ka shkuar në 94.

“M Sillosi” S’ka nëvojë për panik, grurë ka me bollëk

Të tjera