[wp-story]

Kronika

Dy të arrestuar për rrahje në Gjakovë

Dy të arrestuar për rrahje në Gjakovë
12:49 | 05 Nëntor 2019

Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona në Gjakovë pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje janë përleshur fizikisht në mes vete.

Si pasojë të dyshuarit kanë pësuar lëndime trupore dhe të njëjtit kanë pranuar tretman mjekësor.

Rasti ka ndodhur dje në ora 9.30, njofton Policia e Kosovës në raportin e saj të rregullt 24 orësh.

“M Sillosi” S’ka nëvojë për panik, grurë ka me bollëk

Të tjera