×
 • Bota/Rajoni
 • Bota/Rajoni

  Dy raste të dhunës fizike në mes grave në Tetovë

  FrontOnline
  19 Qershor 2020

  Policia e Tetovës ka regjistruar dy raste të dhunës fizike në mes grave.

  I pari ka ndodhur dje rreth orës 10:10 në rrugën “Ilindenska” në Tetovë.

  “Policia e Tetovës ka arrestuar 28-vjeçaren K.T nga Shkupi dhe 36-vjeçaren N.M nga Shtipi, të cilat e kanë prishur qetësinë publike, pas një përleshje fizike në mes tyre. Po merren masat për zbardhjen rastit”, thonë nga SPB Tetovë.

  Ndërsa rasti i dytë ka ndodhur në rrugën “Vllezërit Milladinovci”, para disa ditësh.

  “Gjatë ditës së djeshme M.N (27) nga Tetova ka denoncuar se më 15 qershor rreth orës 23:30 në rrugën ‘Vllezërit Milladinovci’ rreth orës 23:30 në afërsi të një shkolle të mesme, është sulmuar fizikisht nga A.M (23) gjithashtu nga Tetova”, thonë nga SPB Tetovë, prej ku shtojnë se po ashtu për këtë rast marrin masa për zbardhjen e detajeve.

  Aeroporti Ndërkombëtar i Prishtinës ‘Adem Jashari’ LKIA me rekord të ri në nr. të udhëtarëve dhe fluturimeve
  Nga Rubrika
  Bota/Rajoni23 Shtator 2023
  Një pjesë e madhe e autostradës në jugperëndim të Suedisë u shemb gjatë natës, duke lënduar tre persona, tha sot policia. Kjo...
  Bota/Rajoni23 Shtator 2023
  Ukraina nisi një tjetër sulm me raketa në Sevastopol këtë mëngjesin e së shtunës, që ndodhet në Krimenë e pushtuar nga rusët....
  Bota/Rajoni23 Shtator 2023
  Vendimi i Iranit për t’ua ndaluar qasjen disa inspektorëve bërthamorë të Kombeve të Bashkuara sugjeron se ky vend nuk është i interesuar...
  Të tjera
  Vip23 Shtator 2023
  Modelja 25 vjeçe, ka sfiluar për markat “Fendi” dhe “Versace”, ku “ka fërkuar shpatullat” me Gigi Hadid. Leonardo DiCaprio është në lidhje...
  Lajme23 Shtator 2023
  Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj ka qëndruar sot për vizitë në Lipjan. Ai atje është takuar me bashkëpartiakët e tij. Këtë Haradinaj...
  Bota/Rajoni23 Shtator 2023
  Të paktën gjashtë persona kanë humbur jetën për shkak të një zjarri që ra në një fabrikë topash golfi në Tajvan, tre...
  Kronika23 Shtator 2023
  Policia në Kaçanik të premten ka arrestuar një të mitur. Të njëjtit i kanë gjetur një revole me 3 copë fishekë. Me...
  Lajme23 Shtator 2023
  Dragan Milloviq, Illija Elezoviq dhe Zoran Kostiq janë tre serbët e dyshuar për krime lufte për të cilët Gjykata Themelore në Prishtinë...
  Kronika23 Shtator 2023
  Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar dy persona në Prishtinë. Të njëjtit dyshohen se pas një mosmarrëveshje në komunikacion kanë...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.