Bota/Rajoni

Dy qytetarë shpëtojnë mrekullisht nga mbytja nënën dhe djalin 4-vjeçar në Velipojë

Dy qytetarë shpëtojnë mrekullisht nga mbytja nënën dhe djalin 4-vjeçar në Velipojë
17:39 | 29 Qershor 2020

Një ngjarje e rëndë është evituar ditën e sotme në plazhin e Velipojës. Një nënë së bashku me djalin 4-vjeçar kanë qenë duke u mbytur në det.

Për fat të mirë ata janë shpëtuar nga dy persona që ndodheshin në vendngjarje. Ndërkohë i mituri dhe nëna e tij, janë dërguar në spitalin e Shkodrës.

Rrethanat e ngjarjes ndërkohë nuk dihen ende.

“Frika ime është përballja me publikun”, thotë banori/banorja i/e 12-të i/e BBVK

Të tjera