[wp-story]

Kronika

Dy persona të maskuar tentojnë ta plaçkitin një auto-sallon

Dy persona të maskuar tentojnë ta plaçkitin një auto-sallon
10:01 | 16 Janar 2020

Të mërkurën rreth orës 16:50 një person ka njoftuar Policinë se derisa ishte në auto-sallon në magjistralen Ferizaj-Prishtinë, dy persona të maskuar dhe nën kërcënimin e armëve kanë tentuar të kryejnë grabitje.

Njëri nga të dyshuarit gjatë tentimit të grabitjes, ka shtënë me armë zjarri ku ka dëmtuar pajisjen kompjuterike dhe tavolinën.

Njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin.

Auto Mita me një mundësi të mirë për bizneset – për çdo veturë të re, SERVISI FALAS deri në 100…

Të tjera