Kronika

Dy gra nga Podujeva rrahen mes vete, përfundojnë në spital

Dy gra nga Podujeva rrahen mes vete, përfundojnë në spital
09:00 | 20 Qershor 2021

Dy femra nga komuna e Podujevës për shkak të një mosmarrëveshje verbale janë rrahur mes vete.

Policia ka njoftuar se të njëjtat kanë pranuar tretman mjekësor, shkruan Gazeta Infokus.

“Është raportuar se dy të dyshuara femra kosovare kanë pranuar trajtim mjekësor, pasi që të njëjtat pas një mosmarrëveshje verbale janë rrahur mes veti. Të njëjtat janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullte”, njofton Policia.

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera