[wp-story]

Lajme

Dy anëtarët e grupit parlamentar të LDK-së nisen për në seli, takohen me Mustafën

Dy anëtarët e grupit parlamentar të LDK-së nisen për në seli, takohen me Mustafën
14:02 | 30 Nëntor 2020

Kreu i Lidhjes Demokratike e Kosovës Isa Mustafa do të mbajë takim në orën 14:00 me anëtarët e grupit parlamentar të partisë që udhëheq.

Për këtë më herët raportoi Front Online.

Pozitivisht kësaj ftese i janë përgjigjur dy deputetë të kësaj partie, Frashër Demaj dhe Ilir Tasholli, të cilët shihen duke shkuar drejt selisë së partisë.

Takimi i grupit parlamentar të kësaj partie me liderin Mustafa vjen një ditë pasi kjo parti humbi zgjedhjet në Podujevë, bastionin e saj, duke u mposhtur nga Vetëvendosje.

 

“M Sillosi” S’ka nëvojë për panik, grurë ka me bollëk

Të tjera