Lajme

Dumoshi priti në takim zëvendësministren Bajrami

Dumoshi priti në takim zëvendësministren Bajrami
12:29 | 22 Qershor 2020

Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi, ka pritur zyrtarisht në pranimin e detyrës zëvendësministren e MKRS-së, Valdete Bajrami, me të cilën diskutoi për detyrat e përbashkëta që pritet të realizohen në të ardhmen.

Ministrja Dumoshi e njoftoi Bajramin për prioritetet dhe sfidat e ministrisë për këtë vit dhe planet që priten të realizohen gjatë këtij mandati, njofton Klan Kosova

Zëvendësministrja Bajrami e falënderoi ministren për pritjen duke shprehur gatishmërinë për të bashkëpunuar në realizimin e planeve të MKRS-së.

Prince Espresso miku më i mirë i yjeve të Sunny Hill Festival

Të tjera