[wp-story]

Lajme

Duke i ikur me veturë Policisë, vetëaksidentohet në Podujevë

Duke i ikur me veturë Policisë, vetëaksidentohet në Podujevë
19:30 | 18 Gusht 2019

Një aksident trafiku ka ndodhur në në fshatin Lavadicë, në drejtimin për Merdare.

Burime të Indeksonline mësojnë se një person me veturën e tij ka penguar një veturë tjetër në udhëkryq, ndërsa i njëjti nuk i është bindur policisë për ndalesë, dhe duke ikur nga policia të cilët i kanë shkuar pas, ai ka përfunduar jashtë rrugës.

 

 

Nuk dihet për të lënduar.

 

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera