[wp-story]

Kronika

Duke drejtuar makinën, një preson godet këmbësorin në Suharekë

Duke drejtuar makinën, një preson godet këmbësorin në Suharekë
14:14 | 03 Tetor 2020

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se gjatë ditës së djeshme, një person derisa drejtonte automjetin e tij nga pakujdesia ka goditur këmbësorin mashkull kosovar, transmeton Front Online. 

“Fsh. Shiroke, Suharekë 02.10.2020-07:02. Është raportuar se i dyshuari mashkull kosovar derisa drejtonte automjetin e tij nga pakujdesia ka goditure këmbësorin mashkull kosovar të cilit i ka shkaktuar lëndime trupore. Viktima është dërguar në Spitalin e Prizrenit për trajtim mjekësor”, është thënë në njoftimin 24 orësh të Policisë së Kosovës./Front Online/

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera