×
 • Vip
 • Vip

  Dua Lipa tregon fizikun e saj të tonifikuar me reçipeta rozë

  FrontOnline
  19 Nëntor 2021

  Ajo njihet për veshjet e saj të guximshme.

  Dua Lipa mahniti edhe një herë teksa ndau disa imazhe me 75 milionë ndjekësit e saj në Instagram të premten.

  Këngëtarja 26-vjeçare tregoi fizikun e saj të tonifikuar me një minifund rozë dhe një mbështjellje fluturash rreth bluzës.

  Ansamblin e saj, ajo e kompletoi me taka rozë të hapura të cilat ishin zbukuruar me diamant të rremë.

  Ylli u mbajt ngrohtë me një krem të mbushur dhe xhaketë rozë teksa pozonte në një stol.

  Ajo kishte aksesorë me syze rozë, të cilat përputheshin në mënyrë të përkryer me veshjen e saj të ndritshme. Dua stiloi flokët e saj të zeza me valë të lirshme dhe grimi i saj glaz i përmirësoi tiparet mahnitëse.

  Artistja e njohur la mbishkrimin e postimit mbresëlënës: ‘Një natë e nevojshme me vajzat’ me një emotikonë flutur dhe zemër.

  Javën e kaluar, Dua shfaqi mesin e saj të tonifikuar me një bluzë prej lëkure në ngjyrë portokalli neoni dhe pantallona me shirita ngjyrë blu.

  Sponsori gjeneral i PRINCE CAFFE Superligës, shpërblen mbretërit e basketbollit për edicionin 2022/23
  Nga Rubrika
  Vip21 Korrik 2024
  Reperi Rigels Rajku i njohur me emrin e artit si Noizy ishte ftuar së fundmi në një Podcast” ku ka folur për...
  Vip21 Korrik 2024
  Blero Muharremi i njohur si Blero, duket se rënë sërish në dashuri. Ai së fundmi është parë në krahët e modeles së...
  Vip20 Korrik 2024
  Këngëtarja me famë botërore, Rita Ora, ka marrë vëmendjen e të gjithëve duke mbuluar ballinën e revistës prestigjioze “Marie Claire” në edicionin...
  Të tjera
  Lajme21 Korrik 2024
  Liridona Shala, bashkëshortja e Faton Hajrizit i cili u vra nga policia serbe, pas dyshimeve për vrasjen e një efektivi në Serbi,...
  Lajme21 Korrik 2024
  Shefja e diplomacisë kosovare, Donika Gërvalla Schwarz, ka reaguar pasi presidenti amerikan , Joe Biden, ka njoftuar për tërheqjen e tij nga...
  Lajme21 Korrik 2024
  Presidentja e vendit, Vjosa Osmani ka publikuar një video nga vizita e saj Akademinë Ushtarake Mbretërore Sandhurst në Mbretërinë e Bashkuar. Osmani...
  Lajme21 Korrik 2024
  Kryeministri i vendit, Albin Kurti ka bërë të ditur se Universiteti i Prishtinës ka shënuar me ngritjen më të madhe dhe renditjen...
  Lajme21 Korrik 2024
  Artan Hajrizi, vëllai i Faton Hajrizit që u vra nga autoritete serbe ka njoftuar se nuk do të ketë të pame lidhur...
  Lajme21 Korrik 2024
  Presidenti amerikan, Joe Biden, ka njoftuar se është tërhequr nga kandidatura për t'u rizgjedhur në krye të Shteteve të Bashkuara të Amerikës,...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.