Vip

Dua Lipa shijon bukuritë natyrore të Butrintit

Dua Lipa shijon bukuritë natyrore të Butrintit
10:42 | 04 Gusht 2021

Dua po shijon qëndrimin e saj në Shqipëri mjaft shumë.

Dua Lipa, këngëtarja kosovare me famë të gjerë ndërkombëtare po korr suksese të njëpasnjëshme.

Ajo së fundi po viziton Shqipërinë teksa erdhi për të qenë e pranishme dhe për të parë punimet në çerdhen e cila është në ndërtim e sipër në Tiranë, mbështetur nga fondacioni i këngëtares në Kosovë, ‘Sunny Hill Foundation’.

Përkrah punëve bamirëse ajo po shfrytëzon edhe pushimin e saj në Shqipëri për t`u argëtuar me familjarët dhe të dashurin e saj Anëar Hadid i cili është vëllau i dy supermodeleve Gigi Hadid dhe Bella Hadid.

Së fundi Dua ndau disa fotografi ku shihej në bikini teksa po shijonte qëndrimin e saj në Shqipëri më saktësisht në Butrint.

Cilësi, gatim dhe shpërblim

Të tjera