[wp-story]

Lajme

Dua bjonde shumë sexy

Dua bjonde shumë sexy
19:28 | 05 Shtator 2019

Këngëtarja tash më e njohur ndërkombtarisht Dua Lipa, ka vendosur që të eksperimentoi me stilin e saj. Ajo ka publikuar një fotografi në

instagram duke u paraqitur me flokë me ngjyrë të bardhe.

Dua dukët shumë e dashur dhe tërheqëse me këtë model të ri, por se a do ta mbajë gjatë këtë stil apo vetëm sa për të realizuar ndonjë projekt muzikor mbetët të shihët. /Front Online/

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera