Bota/Rajoni

Dritan Abazoviq, pjesë e një videoje ku fyhet rëndë Millo Gjukanoviq

Dritan Abazoviq, pjesë e një videoje ku fyhet rëndë Millo Gjukanoviq
19:13 | 26 Shtator 2020

Një videoxhirim i shkurtër, ku fyhet rëndë presidenti i Malit të Zi, Millo Gjukanoviq, po shpërndahet me të madhe nëpër rrjetet sociale, dhe në mediat malazeze dhe ballkanike.

Pjesë e videos në fjalë është edhe shqiptari nga Ulqini, Dritan Abazoviq, i cili i dha mbështetje partive pro-serbe në garën për pushtet.

Abazoviq është kryetari i grupimit URA, njëherësh udhëheqës i koalicionit “Zeza mbi të Bardhë”.

1 abonim, 3 paisje, 240 kanale shqip – NimiTV në gjithë Evropën për vetëm 99.90€ për 12 muaj

Të tjera