Bota/Rajoni

Drejtoresha e sptialit të Kumanovës e infektuar me Covid-19

Drejtoresha e sptialit të Kumanovës e infektuar me Covid-19
10:26 | 03 Korrik 2020

Drejtoresha e spitalit të Kumanovës, Snezhana Zaharieva ka rezultuar pozitive në testin për coronavirus.

Këtë ajo e bëri të ditur në ‘Facebook’ dhe thotë se testimin e ka bërë gjatë ditës së djeshme, njofton Telegrafi Maqedoni.

Drejtoresha tha se edhepse maskë nuk ka mbajtur vetëm në shtëpi, pas 5 muajve ajo është infektuar.

Kumanova është ndër tre qytetet me më së shumti të infektuar me coronavirus, pas Shkupit dhe Tetovë.

Çmime më të lira të naftës dhe oferta fantastike në Petrol Company

Të tjera