[wp-story]

Lajme

Donika Kadaj- Bujupi: Përkushtimin për shtetin nuk e gjen askund si në Suharekë

Donika Kadaj- Bujupi: Përkushtimin për shtetin nuk e gjen askund si në Suharekë
15:30 | 05 Shtator 2019

Ish-deputetja e AAK-së Donika Kadaj-Bujupi me aktivistët të kësaj partie po bën fushatë elektorale në Suharekë.

Kadaj-Bujupi ka theksuar se përkushtimin e dashurinë për shtetin nuk e gjen dikund tjetër si në Suharekë.

“Përkushtimin e dashurinë për shtetin nuk e gjen dikund tjetër si në Suharekë. Ky qytet e këta njerëz të mbushin shpresë me energjinë e madhe që e kanë për punë e angazhim” shkruan Kadaj-Bujupi në rrjetin social Facebook.

E lumtur dhe krenare që të rinjtë e Suharekës po i bashkohen projektit 100% shtet shkruan ish-deputetja Kadaj-Bujupi.

Statusi i plotë:

Përkushtimin e dashurinë për shtetin nuk e gjen dikund tjetër si në Suharekë. Ky qytet e këta njerëz të mbushin shpresë me energjinë e madhe që e kanë për punë e angazhim.

Ndjehem shumë e lumtur dhe krenare që ka kaq shumë të rinjë nga Suhareka që duan t’i bashkohen projektit 100% të AAK-së!

 

“Petrol Company” në natën e “Kurban Bajramit” e bën me shtëpi të re familjen nga Skenderaj

Të tjera