[wp-story]

Bota/Rajoni

Donald Trump akuzohet për një telefonatë

Donald Trump akuzohet për një telefonatë
22:37 | 16 Janar 2020

Presidenti amerikan Donald Trump është akuzuar për një telefonatë.

Ai në një postim në Facebook shkroi se “Sapo u akuzova për një telefonatë perfekte”.

Detaje të tjera Trump nuk dha.

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera