Vip

Don Xhonit nuk po i ndahet shpirti nga modelja ruse

Don Xhonit nuk po i ndahet shpirti nga modelja ruse
21:07 | 28 Shtator 2022

Don Xhon dhe Ariana Lirey ishin një nga çiftet më të përfolura të showbizit shqiptar.

Reperi nga Drenica dhe modelja ruse, dyshja që më vonë u takuan për të kaluar disa ditë së bashku në Dubai.

Teksa dukej se do të vazhdonte njohja mes tyre, ajo u ndërpre dhe çifti përmes rrjeteve sociale deklaroi ndarjen.

E reperit shqiptar duket se nuk po i ndahet shpirti lehtë pasi ka ngacmuar duke ripostuar një fotografi me Era Istrefin ku ka shkruar: “E bukur o si ruse”.

 

Më mirë në Kosovë se në Gjermani

Të tjera