Sport

Dominuan me fustanin e kuq: Kush janë femrat seksi që “vodhën” spektaklin në draftin e NBA-së

Dominuan me fustanin e kuq: Kush janë femrat seksi që “vodhën” spektaklin në draftin e NBA-së
11:51 | 30 Korrik 2021

Drejtuesit e NBA kanë mbajtur ceremoninë “draft” në mbrëmjen e djeshme.

Ace Mege u zgjodh si i 50-ti nga Philadelphia, kurse Detroti kapi të parën, derisa vendi i dytë dhe i tretë shkoi për Houstonin dhe Clevelandin, shkruan FrontOnline.

Përveç vëmendjes në këtë drejtim, në rrjetet sociale nisën debatin edhe për vajzat tërheqëse që e komentuan këtë “draft”.

Njëra prej tyre është Malika Andrews e cila drejtoi programin, derisa ajo punon si gazetare e NBA-së në “ESPN”.

Kurse, vajza tjetër është Cini Ogvumike që ishte e ftuar si konsulente profesionale./FrontOnline/

Auto Mita me një mundësi të mirë për bizneset – për çdo veturë të re, SERVISI FALAS deri në 100…

Të tjera