Kronika

Djali rrah prindërit në Prizren, arrestohet

Djali rrah prindërit në Prizren, arrestohet
09:09 | 24 Nëntor 2022

Një person është arrestuar në Prizren pasi ka shkaktuar dhunë fizike ndaj nënës dhe babait të tij.

Policia njofton përmes raportit 24 orësh se viktimave u është ofruar tretman mjekësor, ndërsa me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

EKSKULZIVE: Art Motion dhe Klan Kosova fitojnë të drejtën televizive të Superligës, Ligës së parë si dhe Kupës së Kosovës 

Të tjera