[wp-story]

Kronika

Djali rrah babanë në Rahovec

Djali rrah babanë në Rahovec
11:32 | 16 Shtator 2019

Një person është arrestuar në Rahovec, i cili pas një mosmarrëveshje e kishte sulmuar fizikisht babanë e tij i cili si pasojë e sulmit ka pranuar tretman mjekësor.

I dyshuari në kohën kur i kishte kryer veprat e cekura më lart dyshohet se kishte qenë nën ndikim të alkoolit dhe i njëjti pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje për 48 orë.

Rasti ka ndodhur mbrëmjen e djeshme dhe është nën hetime, ka bërë të ditur Policia e Kosovës.

Auto Mita me një mundësi të mirë për bizneset – për çdo veturë të re, SERVISI FALAS deri në 100…

Të tjera