Lajme

Dita 2: Thaçi përfundon intervistimin për sot, s’deklarohet për mediet

Dita 2: Thaçi përfundon intervistimin për sot, s’deklarohet për mediet
19:12 | 14 Korrik 2020

Rreth 6 orë ka zgajtur intervistimi i presidentit Hashim Thaçi nga Dhomat e Specializuara në Hagë.

Intervistimi për të dytën ditë me radhë ka përfunduar rreth orës 19:00, ndërsa presidenti ka dalë nga objekti i Gjykatës Speciale dhe nuk është prononcuar për media.

Ende nuk dihet nëse intervisitimi i tij do të vazhdojë edhe nesër./kp/

Prince Caffe shpërblen për festa Fitoren me veturë Fiat 500

Të tjera