[wp-story]

Lajme

Diskutohet për përcaktimin e çmimeve të barnave

Diskutohet për përcaktimin e çmimeve të barnave
08:01 | 05 Shtator 2019

Komisioni për përcaktimin e çmimeve të produkteve medicinale mban punëtori informuese për subjektet farmaceutike lidhur me zbatimin e këtij udhëzimi.

Në këtë punëtori merr pjesë dhe ministri në detyrë i Shëndetësisë, Uran Ismaili

“Petrol Company” ul çmimet për 15 %. Ja sa kushton një litër naftë

Të tjera