[wp-story]

Kronika

Digjet stalla e shtazëve në Fushë Kosovë

Digjet stalla e shtazëve në Fushë Kosovë
11:47 | 02 Tetor 2019

Një stallë e shtazëve në Fushë Kosovë është përfshirë të martën nga zjarri.

Policia e Kosovës njofton se ky rast ka ndodhur në rrethana të panjohura.

Njësitë përkatëse dhe zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë lokalizuar zjarrin.

Përveç dëmeve materiale nuk raportohet për lëndime në njerëz./Front Online/

“Petrol Company” në natën e “Kurban Bajramit” e bën me shtëpi të re familjen nga Skenderaj

Të tjera