Kronika

Digjet një veturë në Prishtinë

Digjet një veturë në Prishtinë
12:09 | 17 Qershor 2020

Është përfshirë nga zjarri një veturë në orët e para të mëngjesit të së martës në Prishtinë.

Policia bën të ditur se në vendin e ngjarjes kanë dal njësitet e zjarrfikësve e të cilët kanë arritur ta lokalizojnë zjarrin

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera