[wp-story]

Kronika

Digjet një Spital në magjistralen Ferizaj-Prishtinë

Digjet një Spital në magjistralen Ferizaj-Prishtinë
22:09 | 10 Janar 2020

Një spital në magjistralen Ferizaj-Prishtinë është kapluar nga flakët.

Bëhet fjalë për Spitalin ‘Millennium’, të cilit fatmirësisht i është djegur vetëm pjesa ndihmëse dhe jo ajo kryesore.

Për Indeksonline, lajmin e konfirmoi Bajram Krasniqi i cili tha se nuk ka të lënduar nga ky incident.

‘Është një pjesë ndihmëse, jo ajo kryesore. Nuk është e rrezikuar pjesa tjetër. Në vend të ngjarjes kanë dal Policia dhe Zjarrëfikësit. Nuk ka të lënduar.” , është shprehur ai./Front Online/

Super zbritje në “Petrol Company”

Të tjera