[wp-story]

Bota/Rajoni

Digjet një shtëpi në Bujanoc, vdes kryefamiljari (Foto)

Digjet një shtëpi në Bujanoc, vdes kryefamiljari (Foto)
11:21 | 12 Janar 2020

Zjarri ka kapluar një shtëpi mbrëmë në fshatin Konçul të Komunës së Bujanocit dhe për pasojë ka mbetur i vdekur Hajrush Limani, raportojne mediet lokale, transmeton portali “Front Online”.

Ekipet e zjarrefikësve kane shkuar ne vendin e ngjarjes, mirëpo nuk kanë arritur ta shpëtojnw kryefamiljarin. /Front Online/

 

“Graniti” hap showroom-in e dytë në Prishtinë (VIDEO)

Të tjera