[wp-story]

Lajme

Digjet një barakë në oborrin e QKUK-së, intervenojnë zjarrëfikësit

Digjet një barakë në oborrin e QKUK-së, intervenojnë zjarrëfikësit
23:53 | 16 Janar 2021

Një barakë e banueshme në oborrin e QKUK-së në orët e vona të së shtunës ka marrë flakë.

Mirëpo, intervenimi i zjarrëfikësve ishte i shpejtë dhe sukseshëm.

Kështu bënë të ditur zjarrëfikësit përmes rrjetit social “Facebook”.

Nuk raportohet për ndonjë të lënduar.

“Petrol Company” në natën e “Kurban Bajramit” e bën me shtëpi të re familjen nga Skenderaj

Të tjera