Lajme

Digjet një banesë në qendër të Prishtinës

Digjet një banesë në qendër të Prishtinës
08:09 | 06 Shtator 2020

Një banesë është përfshirë nga zjarri në rrugën “Luan Haradinaj” në qendër të Prishtinës.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë Policia, Zjarrfikësit dhe KEDS-i.

Nga Policia kanë thënë për Gazetën Sinjali se zjarri u shkaktua nga një kuti elektrike dhe se në momentin e shpërthimit të zjarrit në këtë banesë nuk ka qenë asnjë person brenda.

Nuk raportohet për persona të lënduar.

Më poshtë gjeni pamje nga vendi i ngjarjes.

Comodita nis 35 kontejnerë me dyshekë për në SHBA

Të tjera