[wp-story]

Kronika

Digjen pishat në Qendrën e Studentëve

Digjen pishat në Qendrën e Studentëve
12:47 | 11 Janar 2020

Është raportuar se brenda rrethojës së Qendrës Studentëve në Prishtinë, janë djegur drunjtë dekorativ.

Në vendin e ngjarjes kanë dal njësitë policore, si dhe njësiti i zjarrfikësve të cilët e kanë shuar zjarrin.

Për momentin nuk ka të dyshuar.

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera