Kronika

Digjen dy shtëpi në Klinë

Digjen dy shtëpi në Klinë
09:44 | 14 Shkurt 2020

Të enjten është raportuar se një person në fshatin Klinafc të Klinës, derisa kishte ndezur disa mbeturina, zjarri është zgjeruar dhe kishte përfshirë dy shtëpi të pa banuara.

Njësitë përkatëse dhe zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë lokalizuar zjarri.

Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt.

Bonus dhe Premium Kartela të cilat po i ofron Petrol Company, kartelat më të kërkuara nga klientët

Të tjera