Kronika

Digjen 18 ari pisha në Podujevë

Digjen 18 ari pisha në Podujevë
09:08 | 13 Maj 2022

Sipas raportit 24 orësh të policisë, 18 ari pisha janë djegur në Lupq të Poshtëm të Podujevës.

Rasti është duke u hetuar.

“Fsh. Lupq i Poshtëm, Podujevë 07-12.05.2022 – NN. Më 12.05.2022 ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se nga zjarri, i është djegur një plantacion prej 18 ari me pisha. Rasti në procedurë hetimore” thuhet në raport.

Black Friday –  Eja dhe ndaj emocionet e zbritjes ekstreme në Comodita Home

Të tjera