Lajme

Dhurata që Macron ia bëri Kurtit dje në Paris

Dhurata që Macron ia bëri Kurtit dje në Paris
10:26 | 24 Qershor 2021

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka takuar dje presidentin francez, Emmanuel Macron në Paris. Pas këtij takimi, Kurti sot ka treguar edhe dhuratën e veçantë që mori nga Macron.

Pas këtij takimi, Kurti sot ka treguar edhe dhuratën e veçantë që mori nga Macron.

Kurti publikoi dy fotografi të emblemës të cilën e mori dhuratë nga presidenti francez.

“Dhurata nderuese e Presidentit Macron në fund të takimit dhe vizitës së djeshme në Paris”, ka shkruar kreu i shtetit në Instagram.

 

Auto Mita me një mundësi të mirë për bizneset – për çdo veturë të re, SERVISI FALAS deri në 100…

Të tjera