[wp-story]

Kronika

Dhunohet seksualisht një femër në Gjilan

Dhunohet seksualisht një femër në Gjilan
11:16 | 31 Maj 2020

Një grua ka raportuar në polici se e bija e saj është sulmuar seksualisht nga një mashkull i pa njohur. Viktimës i është bërë kontroll mjekësor.

Siç njofton PK, njësia policore, pas angazhimeve intenzive ka arrit të identifikoj dhe të arrestoj të dyshuari mashkull kosovar.

“Gjilan 27.05.2020 – 17:00. Ankuesja femër kosovare ka informuar se e bija e saj femër kosovare, është sulmuar seksualisht nga një mashkull i pa njohur. Viktimës i është bërë kontroll mjekësor. Njësia policore, pas angazhimeve intenzive ka arrit të identifikoj dhe të arrestoj të dyshuari mashkull kosovar. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raport.

Bonus dhe Premium Kartela të cilat po i ofron Petrol Company, kartelat më të kërkuara nga klientët

Të tjera