Kronika

Dhunohen dy të mitura nga dy burra në Ferizaj

Dhunohen dy të mitura nga dy burra në Ferizaj
08:59 | 10 Qershor 2021

Rastet e tmerrshme të dhunimit të femrave në Kosovë siç duket nuk kanë të ndalur.

Një ngjarje e tillë dyshohet të ketë ndodhur edhe në Ferizaj.

Dy të mitura kanë përjetuar tmerrin pasi u dhunuan nga dy burra në rrugën “Nikë Nikprelaj” të Ferizajt.

Dy personat e dyshuar për këtë vepër penale, sipas të njëjtave burime, janë arrestuar dhe dërguar në mbajtje. Sinjali.

Comodita nis 35 kontejnerë me dyshekë për në SHBA

Të tjera