[wp-story]

Bota/Rajoni

Dhunë për një gërvishtje, ja si vepron policia

Dhunë për një gërvishtje, ja si vepron policia
10:15 | 17 Dhjetor 2019

Gjashtëmbëdhjetë muaj burg, 20 muaj pezullim të patentës dhe 140 paund dëmshpërblim.

Është kjo masa e marrë ndaj 44-vjeçarit, Stephen Carr, i cili nuk është menduar dy herë pas gërvishtjes që mori mjeti i tij.

Shoferi i kamionit ka zbritur në tokë dhe ka dhunuar fizikisht një tjetër shofer, pasi kishte gërvishtur makinën e Carr në një rrethrrotullim në Barnsley, South Yorkshire.

Sulmi ishte i ashpër, me policinë që identifikoi autorin përmes kamerave të instaluar tek një automjet në lëvizje. Ngjarja ndodhi më 27 nëntor.

Auto Mita me një mundësi të mirë për bizneset – për çdo veturë të re, SERVISI FALAS deri në 100…

Të tjera